Slideshow (1) Slideshow (2) Slideshow (3) Slideshow (4) Slideshow (5)
 
 
 
 
 
 

     Dnia 25 października 2013 roku w godz. 13.30 - 18.00 odbył się w naszej szkole Bal Halloween. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez uczniów. Dolny hol zamienił się w salą balową dla upiorów, czarownic, wampirów itp.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Wcześniej uczniowie na zajęciach świetlicowych przygotowali wszelkie elementy dekoracji: pająki, duchy, nietoperze i świecące dynie. Salę przyozdobiły również różnokolorowe łańcuchy z bibuły.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Zjawiskowy wygląd sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił wszystkich prowadzący imprezę DJ. Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów o duchach, wampirach i czarownicach. Przy dźwiękach muzyki wszyscy bawili się wyśmienicie. Zabawę urozmaicono malowaniem twarzy, loterią fantową oraz ciekawymi konkursami: taniec z miotłą, przejdź przez bagno, gorące krzesła itp. Wszyscy uczestnicy zabaw byli nagradzani.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Na balu wybrano również króla i królową upiorów. Zostali nimi Ola Rybicka i Sebastian Rzewiński. Królewska para otoczona kręgiem koleżanek i kolegów zakończyła bal swoim tańcem.

 
 
 
 
 
 
 
 

     W trakcie zabawy dzieci miały czas na ciepły poczęstunek oraz napoje ufundowane przez szkolne SKO prowadzone przez p. K. Żochowską. Nagrody dla dzieci za udział w konkursach udało się zorganizować dzięki pomocy ks. Z. Kupiszewskiego oraz Samorządu Uczniowskiego prowadzonego przez p. Agnieszkę Szuwara - Podlaską. Organizatorem balu byli uczniowie kl. IV - VI wraz z p. M. Kaźmierczak i p. A. Jaszczur. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby zabawa była udana.