Slideshow (1) Slideshow (2) Slideshow (3) Slideshow (4) Slideshow (5)
 
 
 
 
 
 

     Dnia 17 października 2014 roku w godz. 12.30 - 17.30 odbył się w naszej szkole bal kostiumowy. Tego dnia dolny hol zamienił się w salę balową dla czarownic, wampirów i upiorów.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Wcześniej uczniowie na zajęciach świetlicowych przygotowali papierowe pająki, duchy, nietoperze i świecące dynie, które posłużyły do dekoracji sali. Jej zjawiskowy wygląd wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę DJ Marcin - DEXTER.

Zabawę urozmaicono malowaniem twarzy, loterią fantową oraz ciekawymi konkursami:

- taniec z Krystyną,

 
 
 
 
 
 
 
 

- taniec z balonami,

 
 
 
 
 
 
 
 

- gorące krzesła,

 
 
 
 
 
 
 
 

- jedzenie jabłek bez użycia rąk.

 
 
 
 
 
 
 
 

Wszyscy uczestnicy zabaw byli nagradzani.

Na zakończenie balu wybrano królewską parę. Królem został Kuba z kl. VI, a królową Dominika, również z kl. VI. Królewska para otoczona kręgiem koleżanek i kolegów zakończyła bal swoim tańcem.

 
 
 
 
 
 
 
 

     W trakcie zabawy dzieci miały czas na ciepły poczęstunek (frytki) oraz napoje ufundowane przez SKO prowadzone przez p. K. Żochowską.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Nagrody dla uczniów za udział w konkursach udało się zorganizować dzięki pomocy naszego księdza proboszcza Zdzisława kupiszewskiego i SKO. Organizatorami balu byli uczniowie kl. V wraz z wychowawczynią p. M. Kaźmierczak, p. A. Jaszczur, p. K. Żochowską i p. A. Szuwara - Podlaską.

     Loteria fantowa i malowanie twarzy przyniosły zyski w wysokości 148 zł. Pieniądze zostały przeznaczone na zakup kleju, koralików i kolorowego papieru na zajęcia dla świetliczaków.

     Organizatorzy dziękują wszytkim, którzy przyczynili się do tego, aby zabawa była udana.