W piątek 13 grudnia 2013 roku o godz. 10.00 odbyło się w naszej szkole uroczyste wręczenie nagród laureatom powiatowego konkursu plastycznego pt. "Czary mary - bożonarodzeniowe ozdoby". Gośćmi uroczystości byli: Wójt Gminy Naruszewo p. Beata Pierścińska, Sekretarz Gminy p. Tomasz Konczewski i przedstawicielki Kuratorium Oświaty w Ciechanowie.
Konkurs "Czary mary - bożonarodzeniowe ozdoby" ogłoszony został w siedmiu szkołach powiatu płońskiego (SP Nowe Kucice, SP Nacpolsk, SP Naruszewo, SP Krysk, SP Zaborowo, SP nr 2 Płońsk, SP Siedlin, SP Radzyminek). Celem konkursu było:
- rozwijanie wrażliwości twórczej dzieci i młodzieży,
- możliwość prezentacji swoich działań i dorobku twórczego,
- pobudzanie wyobraźni plastycznej,
- pomoc finansowa chorym dzieciom.
Łącznie do konkursu zgłoszono 280 prac. Dnia 5 grudnia ich oceny dokonała Komisja Konkursowa w składzie:
p. Anna Jaszczur
p. Mariusz Piątkowski
p. Witold Rykowski
p. Jolanta Marzęcka
p. Urszula Gryszpanowicz
Przy ocenie prac brano pod uwagę: wkład pracy, estetyka wykonania, dobór kolorystyki, a przede wszystkim pomysłowość i inwencja twórcza uczniów.
Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali wysoki poziom artystyczny. Wykazali się kreatywnością i wykorzystali w swoich pracach różnorodne techniki plastyczne. Nagrodą główną w konkursie były tablety.
Po obejrzeniu prac Komisja Konkursowa przyznała uczestnikom następujące miejsca:
I miejsce
Wiktoria Głuskowska - SP Nacpolsk
Julia Wolska - SP Nacpolsk
II miejsce
Alicja Żółtowska - SP Nowe Kucice
Anita Cieszewska - SP Nacpolsk
Wiktoria Ryglewicz - SP Radzyminek
III miejsce
Justyna Kulbarczyk - SP Naruszewo
Małgorzata Pielat - SP Nacpolsk
Konrad Kaźmierczak - SP Nacpolsk
IV miejsce
Dawid Wolski - SP Nowe Kucice
Dominika Żochowska - SP Radzyminek
Olga Kołodziejczak - SP Radzyminek
Wyróżnienia
SP Nacpolsk
Michał Zielonka kl. III
Marta Bielska kl. I
Sergiusz Liberek kl. I
Kamila Lewandowska kl. IV
Amelia Kosińska kl. 0
Bartosz Garlej kl. I
Bartek Fusiński kl. II
Sebastian Cieszewski kl. I
SP Zaborowo
Szymon Tarwacki kl. I
Kamil Adamski kl. II
Zuzanna Michalak kl. I
Bartosz Michalak kl. III
Karolina Górnicka kl. III
Jakub Kornatowski kl. I
Aleksandra Dybowska kl. I
SP Naruszewo
Krupińska Agata kl. III
Kozarzewski Mateusz kl. I
Karol Karpiński kl. I
Jakub Olszewicz kl. 0
SP Krysk
Kacper Dublasiewicz kl. I
Milena Napiórkowska kl. 0
Bogusław Woźniak kl. II
Kacper Przetacki kl. IV
Piotr Zych kl. IV
SP Siedlin
Jakub Tatarka kl. IV
Jakub Morawski kl. V
SP nr 2 w Płońsku
Wojciech Osiecki kl. Ic
Bartosz Osiecki kl. Ve
SP Nowe Kucice
Wiktor Chojnacki kl. 0
Aleksandra Kownacka kl. V
SP Radzyminek
Klaudiusz Kochański kl. 0
Zuzanna Koper kl. 0
Aleksandra Rybicka kl. VI
Kacper Podlaski kl. II
Błażej Podlaski kl. II
Bartosz Raźny kl. I
Zuzanna Krajewska kl. III
Wojciech Rutkowski kl. IV
Dominik Rutkowski kl. II
Kacper Kurzawa kl. II
Iga Kurzawa kl. III
Michał Pokrzywnicki kl. II
Aleksandra Zimowska kl. 0
Ilona Baranowska kl. II
Katarzyna Lemanowicz kl. IV
Zuzanna Lemanowicz kl. I
Jakub Piechowski kl. 0
Patrycja Olszewska kl. VI
Aleksandra Sobieska kl. 0
Dominik Kochański kl. I
Paulina Kochańska kl. I
Nagrody rzeczowe otrzymało 73 uczniów, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki.