Slideshow (1) Slideshow (2) Slideshow (3) Slideshow (4) Slideshow (5)
 
 
 
 
 
 

     Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

W środę 5 listopada 2014 roku o godzinie 10.00 w Remizie OSP w Naruszewie odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich obchodzących jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Dzień Seniora w Naruszewie

    W sobotę 22 listopada 2014 roku w strażnicy OSP w Naruszewie odbyło się uroczyste spotkanie członków Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Naruszewie z okazji Dnia Seniora. Gośćmi spotkania byli Wójt Gminy Naruszewo Pani Beata Pierścińska, zastępca przewodniczącego rejonowego oddziału PZERiI w Płońsku Pani Mirosława Daniszewska oraz sekretarz Pani Krystyna Strauz. W uroczystości udział wzięło 28 Seniorów.

Popłynęły serdeczne życzenia, a dzieci wręczyły Seniorom wykonane własnoręcznie kwiaty.

Wigilia w Radzyminie

     Dnia 18 grudnia 2014 roku w Remizie OSP w Radzyminie odbyło się spotkanie wigilijne dla Seniorów. Spotkanie zostałe zorganizowane przez Straż Pożarną oraz Szkołę Podstawową w Radzyminku. Zgromadzeni podzielili się opłatkiem, a potem miło spędzili czas przy słodkim poczęstunku. Spotkanie uświetniła swą obecnością Wójt Gminy Naruszewo p. Beata Pierścińska.

     Miłym akcentem podczas wszystkich tych uroczystości była część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły, pod kierunkiem p. Agnieszki Szuwara-Podlaskiej i p. Włodzimierza Zwierzchowskiego.