Slideshow (1) Slideshow (2) Slideshow (3) Slideshow (4) Slideshow (5)
 
 
 
 
 
 

     W dniach 05 - 09.07.2013 r. grupa dziesięciorga uczniów naszej szkoły wzięła udział w obozie języka niemieckiego, który odbył się w Ośrodku Kolonijnym "Ania" w Łebie. Zajęcia językowe i warsztaty prowadziła pani A. Przepiórkiewicz.

     Zajęcia prowadzone były róznymi metodami aktywizującymi, także w wielu sytuacjach komunikacyjnych np. w trakcie zwiedzania, pieszych wycieczek po okolicy, rejsu statkiem po morzu i jeziorze, pobytu na plaży. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach, podczas których wykazywali się dużą aktywnością i kreatywnością. Na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili, że nie było czasu na nudę.

     Obóz językowy to nie tylko nauka. Uczniowie mogli wypocząć nad morzem (niektórzy pierwszy raz), a także zwiedzić Łebę i jej okolice. Do głównych atrakcji zaliczyć można przejażdżkę melexami po mieście, wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego (zwiedzanie wyrzutni rakiet w Rąbce, wejście na wydmę "Łącka Góra", rejs barką po jeziorze Łebsko), pobyt w Parku Dinozaurów i rejs statkiem pirackim po morzu.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Obóz językowy okazał się doskonałą formą połączenia letniego wypoczynku z nauką języka niemieckiego. Wakacyjna atmosfera i towarzystwo rówieśników sprzyjały przełamywaniu barier językowych.