Slideshow (1) Slideshow (2) Slideshow (3) Slideshow (4) Slideshow (5)
 
 
 
 
 
 

     W niedzielę 22 września 2013 roku odbyło się uroczyste otwarcie świetlicy w Radzyminie. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą odprawioną przez naszego księdza proboszcza Zdzisława Kupiszewskiego.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Obecni byli na niej zaproszeni goście, pracownicy Urzędu Gminy w Naruszewie wraz z Panią Wójt, strażacy z OSP w Radzyminie i sąsiednich miejscowości, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sochocina, a także uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Na tak wspaniałą uroczystość uczniowie klas II - VI pod kierunkiem p. A. Szuwary-Podlaskiej,        E. Bielickiej i K. Żochowskiej przygotowali program, w którym podziękowali strażakom za ich trud i poświęcenie.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Po skończonej Mszy Świętej wszyscy wierni przeszli w uroczystej procesji pod budynek nowej świetlicy.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Na terenie obiektu zaproszeni goście dokonali symblicznego przecięcia wstęgi. Ksiądz proboszcz Zdzisław Kupiszewski poświęcił nowy budynek, figurę świętego Floriana - patrona strażaków i wóz strażacki. Były przemówienia i podziękowania, a także uroczyste wręczenie kluczy panu przewodniczącemu M. Żołądek.

     To była wspaniała uroczystość. Nowa świetlica stanie się na pewno miejscem, które będzie sprzyjało integracji i  inspirowało do działań.