Slideshow (1) Slideshow (2) Slideshow (3) Slideshow (4) Slideshow (5)
 
 
 
 
 
 

     We wtorek 21 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka pt. "Otwórz oczy, zobacz więcej". Występ przygotowali uczniowie klas IV - VI pod kierunkiem p. Katarzyny Żochowskiej                    i p. Agnieszki Szuwara - Podlaskiej. Na uroczystości obecni byli: Wójt Gminy Naruszewo p. Beata Pierścińska, sekretarz gminy p. Tomasz Konczewski, kierownik ZOPO p. Witold Rykowski, rodzice, uczniowie i nauczyciele (uczący obecnie i emeryci).

 
 
 
 
 
 
 
 

     Dziennikarze pracujący dla Telewizji Polskiej wyjechali do Betlejem, aby odnaleźć nowonarodzonego Jezusa i dowiedzieć się, kim będzie to dziecko. Informacji o małym Królu udzielali im pasterze i królowie.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Czy Zbawiciel jest wśród nas? Czy ten mały chłopiec, który narodził się w nędznej mieścinie Betlejem, jest rzeczywiście obiecanym Mesjaszem? Na te i inne pytania dziennikarzy odpowiedzi udziela ksiądz.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Ksiądz przekazał zebranym bardzo ważną prawdę. Dowiedzieliśmy się, że Boże Narodzenie jest wtedy, kiedy Jezus narodzi się w naszym sercu, a zobaczyć Go możemy w drugim człowieku.