Slideshow (1) Slideshow (2) Slideshow (3) Slideshow (4) Slideshow (5)
 
 
 
 
 
 

     Dnia 9 grudnia 2016 roku o godzinie 10.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Mikołajek oraz rozstrzygnięcia gminnego konkursu na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową pt. "Bożonarodzeniowe czary-mary".

 
 
 
 
 
 
 
 

     Uczniowie pod kierunkiem p. Moniki Kaźmierczak przygotowali przedstawienie pt. "Ratujmy święta". Dzieci wcieliły się w postać Baby Jagi, elfy świętego Mikołaja, dobrej wrózki. Za ich pośrednictwem niosły widzom przesłanie o konieczności pamiętania we współczesnym, zabieganym świecie o dobrym duchu świąt Bożego Narodzenia.

 
 
 
 
 
 
 
 

     W kolejnej części spotkania nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. "Bożonarodzeniowe czary-mary". W konkursie udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych z terenu Gminy Naruszewo, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Siedlinie. Łącznie nagrodzone zostały 42 prace.Nagrodami w konkursie były m.in.: tablety, maskotki, gry komputerowe, lalki, piórniki i słodycze.

I miejsce - Konrad Kaźmierczak SP Nacpolsk

 
 
 
 
 
 
 
 

I miejsce - Antonina Grabowska SP nr 2 w Płońsku

 
 
 
 
 
 
 
 

II miejsce -Milena Napiórkowska SP Krysk

 
 
 
 
 
 
 
 

II miejsce - Wiktoria Wątkowska SP Naruszewo

 
 
 
 
 
 
 
 

II miejsce - Aleksandra Zimowska SP Radzyminek

 
 
 
 
 
 
 
 

III miejsce - Marta Bielska SP Nacpolsk

 
 
 
 
 
 
 
 

III miejsce - Zuzanna Krajewska SP Radzyminek

 
 
 
 
 
 
 
 

III miejsce - Błażej i Kacper Podlascy SP Radzyminek

 
 
 
 
 
 
 
 

     Wszystkie ozdoby, stroiki oraz choinki wykonane przez dzieci zostały wystawione na sprzedaż za tzw. "co łaska" w kościele parafialnym w Radzyminie w dwie niedziele poprzedzające święta Bożego Narodzenia. Ze sprzedaży ozdób świątecznych uzyskano kwotę 2300 zł, którą przekazano na leczenie dwóch chorych chłopców z powiatu płońskiego.