Slideshow (1) Slideshow (2) Slideshow (3) Slideshow (4) Slideshow (5)
 
 
 
 
 
 

     We wtorek 20 października odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania i pasowania uczniów kl. I. Ta ważna okazja zgromadziła na szkolnym korytarzu uczniów starszych klas, grono nauczycielskie i rodziców.

     Uroczystość składała się z 3 części. Najpierw uczniowie przedstawili swój program artystyczny, w którym zaprezentowali zdolności recytatorskie i wokalne oraz odgrywali scenki.

 
 
 
 
 
 
 
 

Druga część była egzaminem teoretycznym i sprawnościowym. Pierwszaki rozwiązywali zagadki i udzielali odpowiedzi na ważne pytania dotyczące funkcjonowania szkoły. Po tym pokazali jeszcze swoją sprawność ruchową. Z wykorzystaniem przyborów wykonywali kilka ćwiczeń fizycznych na ławeczce i z woreczkami.

 
 
 
 
 
 
 
 

Na koniec jeszcze pierwszaki musiały zdać ostatni egzamin. Ten przygotowały według własnej receptury i przeprowadziły mamy. Polegał on na wypiciu napoju mądrości i odwagi.

 
 
 
 
 
 
 
 

     W trzeciej części nastąpił akt ślubowania i pasowania. Emocje sięgały najwyższych szczytów. I tak, w poczet uczniów naszej szkoły zostali przyjęci: Drózd Gabriela Maria, Kamińska Zuzanna, Koćmierowski Patryk, Skwarska Natalia, Sobiesiak Oliwier, Szablewski Dominik i Żandarski Bartosz Patryk.

 
 
 
 
 
 
 
 

     Upominki otrzymane od SU, SKO i klasy II przywróciły więcej uśmiechu na twarzy pierwszoklasis

 
 
 
 
 
 
 
 

A potem... już tylko same przyjemności, oglądanie prezentów i słodki poczęstunek w klasie.