Slideshow (1) Slideshow (2) Slideshow (3) Slideshow (4) Slideshow (5)
 
 
 
 
 
 

     W piątek 7 grudnia odbyły się w naszej szkole Mikołajki połączone z rozstrzygnięciem gminnego konkursu plastycznego na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Przygotowały je panie Monika Kaźmierczak i Anna Jaszczur.

     Uroczystość rozpoczęła się od występu naszych uczniów. Przygotowali oni przedstawienieo chłopcu, który pisał list do świętego Mikołaja. Prosił w nim o różne wspaniałe przedmioty. Po spotkaniu z bajkowymi postaciami zrozumiał, że w życiu są ważniejsze rzeczy od tych materialnych.

     Po przedstawieniu poznaliśmy laureatów konkursu. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0 - VI z SP Naruszewo, SP Sobanice, SP Zaborowo, SP Nacpolsk i SP Radzyminek. Wpłynęło prawie 180 prac. Jury miało ogromny problem z wyborem najładniejszych ozdób, ale się udało.

     Przygotowane przez uczniów ozdoby sprzedawane będą 9 i 16 grudnia w kościele parafialnym w Radzyminie po wszystkich Mszach Świętych. Zysk ze sprzedaży przekażemy rodzicom dwóch chorych chłopców, dlatego gorąco zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji.

     Lista wszystkich nagrodzonych znajduje się poniżej.